BUDUJMY W ZGODZIE. Z SZACUNKIEM DLA LUDZI.

Wywiad w Telewizji Kaszuby

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

niedziela, 21 czerwca 2015 20:20

W "Przesłuchaniu" Telewizji Kaszuby rozmawialiśmy o działalności Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza oraz o tym, co dzieje się dzisiaj w Kościerzynie. Zapraszam do obejrzenia wywiadu, który znaleźć można w serwisie YouTube.
 

Zaproszenie na seminarium o transporcie w powiecie kościerskim

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

środa, 10 czerwca 2015 20:52

Możliwość sprawnego przemieszczania się to jeden ważniejszych czynników mających wpływ na mobilność mieszkańców i w konsekwencji na poziom rozwoju gospodarczego i społecznego. Sprawny dojazd do pracy, szkół, placówek kulturalnych, handlowych decyduje o poziomie życia mieszkańców. Istotną rolę w tym obszarze odgrywa komunikacja publiczna. Pomorska Kolej Metropolitalna oraz obwodnica Kościerzyny to dwa wyzwania, które stoją zarówno przed władzami, jak i mieszkańcami całego powiatu kościerskiego. To nie tylko zupełnie nowy sposób organizacji komunikacji, ale też szansa dla lokalnych przedsiębiorców związana z otwarciem terenów inwestycyjnych oraz wykorzystaniem potencjału gospodarczego powiatu kościerskiego.

Więcej: Zaproszenie na seminarium o transporcie w powiecie kościerskim

 

Pierwszy etap budowy zakończony

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

poniedziałek, 13 kwietnia 2015 21:40

O konieczności budowy kolejnego domu na Osadzie Burego Misia rozmawiałem z księdzem "KUBĄ" już w ubiegłym roku. Chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel i wykonali ten wyjątkowy gest solidarności. To, co wydawało się niemożliwe, stało się faktem.

Więcej: Pierwszy etap budowy zakończony

 

Życzenia na Wielkanoc

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

piątek, 03 kwietnia 2015 11:38

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składam serdeczne życzenia zdrowia, spokoju i radości. Niech ten szczególny czas wypełniony będzie nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia, a odpoczynek w gronie najbliższych da energię do dalszych pełnych sukcesów działań.
 
Zdzisław Czucha
 

Budujemy dom dla Burych Misiów!

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

czwartek, 02 kwietnia 2015 21:23

Pięcioro Burych Misiów czeka na zamieszkanie na Osadzie Burego Misia. Są to: Wojtek, Mateusz, Łukasz, Franek i Kuba. Potrzebujemy dla nich nowego domu. Ksiądz Kuba szuka mecenasów skłonnych ofiarować materiały budowlane. A ja organizuję chętnych do społecznej pracy przy budowie domu mieszkalnego dla "misiaków" z Osady Burego Misia. W pierwszej kolejności potrzebni będą murarze i pomocnicy. Zapraszam wszystkich chętnych! Kontakt przez skrzynkę na moim Facebooku. Akcja budowy nowego domu dla "misiaków" odbędzie się w sobotę 11 kwietnia. Zachęcam, pomóżmy!

Więcej: Budujemy dom dla Burych Misiów!

 

Transport Week

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

czwartek, 19 marca 2015 19:15

Centrum wystawienniczo-kongresowe AMBER-EXPO w Gdańsku było miejscem spotkania specjalistów i firm z branży TSL. Zaplanowane na trzy dni spotkania są okazją do omówienia wielu aspektów związanych z szansami i barierami rozwoju całej branży TSL.

Więcej: Transport Week

   

Strona 3 z 42

Copyright © 2010 Zdzislaw CZUCHA