BUDUJMY W ZGODZIE. Z SZACUNKIEM DLA LUDZI.

Noworoczne spotkanie przedsiębiorców

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

niedziela, 11 stycznia 2015 18:48

W miniony czwartek miałem przyjemność uczestniczyć w tradycyjnym noworocznym spotkaniu przedsiębiorców organizowanym zwyczajowo przez trzy pomorskie organizacje zrzeszające pzredsiębiorcow: Regionalną Izbę Gospodarczą Pomorza, Pracodawców Pomorza oraz Pomorską Izbę Rzemieślniczą MSP, które odbyło się w gdańskim Dworze Artusa.

Więcej: Noworoczne spotkanie przedsiębiorców

 

Dyrektor Generalny RIGP wybrany

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

niedziela, 11 stycznia 2015 18:41

Zarząd Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza na swym posiedzeniu w dniu 8 stycznia zatwierdził formalnie moją kandydaturę na stanowisko Dyrektora Generalnego Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza. Praktycznie już od początku roku analizowałem różne obszary działalności, które mają wpływ na bieżące funkcjonowaniem, jak też realizację zadań statutowych Izby.

Więcej: Dyrektor Generalny RIGP wybrany

 

Nowy Rok - nowe wyzwania

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

środa, 31 grudnia 2014 12:32

Kończy się 2014 rok, który przyniósł wiele zmian. Rok 2015 stawia nowe wyzwania. Po 20 latach działalności samorządowej wracam do biznesu, tym razem jako dyrektor generalny Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza. Izba jest organizacją samorządu gospodarczego, zrzeszającą na zasadzie dobrowolności przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego. Wśród wielu naszych działań warto wymienić takie jak: doradztwo, integracja środowiska przedsiębiorców, współpraca międzynarodowa, działania prawne, edukacja. Zapraszam do współpracy!

Więcej: Nowy Rok - nowe wyzwania

 

Boże Narodzenie

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

poniedziałek, 22 grudnia 2014 22:03

Życzę pogodnych, spokojnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia. Niech spotkania przy rodzinnym stole staną się okazją do pojednania, życzliwości i szacunku dla siebie nawzajem, a wspólne śpiewanie kolęd przyniesie radość, bliskość i pokój. W nadchodzącym 2015 roku życzę pomyślności i powodzenia w realizacji planów osobistych i zawodowych.

Zdzisław Czucha
 
 

O pracy burmistrza w "Przesłuchaniu"

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

niedziela, 21 grudnia 2014 20:55

O mojej 20-letniej pracy dla Kościerzyny, a także o wyzwaniach stojących przed naszym miastem w najbliższej przyszłości rozmawiałem z redaktorami Telewizji Kaszuby. Zapraszam do obejrzenia rozmowy, która dostępna jest w portalu YouTube.
 

List do mieszkańców Kościerzyny

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

wtorek, 09 grudnia 2014 07:00

Szanowni Państwo, Drodzy Kościerzacy,
za nami wybory samorządowe, podczas których zdecydowaliście Państwo, że stery naszego miasta przejmie inna osoba. W związku z tym pragnę serdecznie podziękować za 20 lat naszej wspólnej pracy dla Kościerzyny. Dziękuję, że przez tak długi czas obdarzaliście mnie zaufaniem, a nasze miasto dzięki Waszemu wsparciu mogło się rozwijać.

Więcej: List do mieszkańców Kościerzyny

   

Strona 4 z 42

Copyright © 2010 Zdzislaw CZUCHA