BUDUJMY W ZGODZIE. Z SZACUNKIEM DLA LUDZI.

Spotkanie w sprawie obwodnicy Kościerzyny

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

niedziela, 27 lutego 2011 13:52

23 lutego w Kościerzynie odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące budowy obwodnicy Kościerzyny. Celem spotkania było poinformowanie mieszkańców naszego miasta o planowanym przedsięwzięciu, prezentacja wybranego wariantu przebiegu trasy oraz zebranie uwag, opinii i wniosków, które każdy zainteresowany może zgłaszać do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w terminie do 7 marca 2011 roku.

Więcej: Spotkanie w sprawie obwodnicy Kościerzyny

 

O połączeniu KOSPECu i Wodociągów Kościerskich

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

niedziela, 20 lutego 2011 17:16

Łączenie przedsiębiorstw jest procesem znanym i często stosowanym w gospodarce. Najpowszechniej połączenia firm stosowane są w Stanach Zjednoczonych. Również w krajach Unii Europejskiej często stosowane jest łączenie przedsiębiorstw. W tej dziedzinie prym wiodą kraje o wysoko rozwiniętej gospodarce.

Więcej: O połączeniu KOSPECu i Wodociągów Kościerskich

 

Modernizacja ulicy Dworcowej

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

niedziela, 20 lutego 2011 16:49

18 lutego br. w Urzędzie Wojewódzkim w Gdańsku burmistrz Kościerzyny Zdzisław Czucha podpisał umowę na dofinansowanie modernizacji ulicy Dworcowej w Kościerzynie.

Więcej: Modernizacja ulicy Dworcowej

 

Powstanie Centrum Wspierania Biznesu

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

środa, 26 stycznia 2011 21:46

W Kościerzynie powstanie Centrum Wspierania Biznesu. Omówienie podstawowych założeń związanych z planami jego budowy było tematem spotkania władz miasta z przedsiębiorcami.

Więcej: Powstanie Centrum Wspierania Biznesu

 

O obwodnicy Kościerzyny

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

piątek, 07 stycznia 2011 08:21

29 grudnia, podczas sesji Rady Miasta Kościerzyna, wystąpiłem do radnych o podjęcie apelu dotyczącego budowy obwodnicy miasta. Podobną uchwałę na wniosek starosty Piotra Lizakowskiego podjęła Rada Powiatu Kościerskiego.

Więcej: O obwodnicy Kościerzyny

 

O budżecie na 2011 rok

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

czwartek, 06 stycznia 2011 17:51

Zbliża się debata nad budżetem miasta Kościerzyna na 2011 rok. Zgodnie z ustawą o finansach publicznych, władze Kościerzyny pracują na dokumencie przygotowanym przez poprzednią ekipę w połowie listopada 2010 roku.  Ale projekt kościerskiego budżetu złożony  przez burmistrza Marcina Modrzejewskiego zaskakuje wszystkich.

Więcej: O budżecie na 2011 rok

   

Strona 33 z 42

Copyright © 2010 Zdzislaw CZUCHA