BUDUJMY W ZGODZIE. Z SZACUNKIEM DLA LUDZI.

Większość w Radzie Miasta Kościerzyna popiera Zdzisława Czuchę

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

piątek, 26 listopada 2010 20:49

Radni Rady Miasta Kościerzyna z ugrupowań KWW Samorządność i Sprawiedliwość oraz KW Platforma Obywatelska RP podczas konferencji prasowej w dniu 26 listopada 2010 r. poinformowali o nawiązaniu współpracy koalicyjnej w kadencji 2010-2014.

W specjalnym oświadczeniu napisano:

W imieniu radnych KWW Samorządność i Sprawiedliwość i radnych KW Platformy Obywatelskiej RP, w związku z podpisanym w dniu 24.11.2010r. porozumieniem pomiędzy tymi ugrupowaniami, pragniemy przedstawić stanowisko dotyczące współpracy koalicyjnej w kadencji 2010-2014.  

Radni KWW Samorządność i Sprawiedliwość i radni KW Platformy Obywatelskiej RP zamierzają wspólnie pracować na rzecz rozwoju miasta Kościerzyna, dobra jego mieszkańców i jego dobrego wizerunku.

Na burmistrza Kościerzyny radni KWW Samorządność i Sprawiedliwość i radni KW Platformy Obywatelskiej RP popierają Pana Zdzisława Czuchę.

Więcej: Większość w Radzie Miasta Kościerzyna popiera Zdzisława Czuchę

 

Zdzisław Czucha wygrywa pierwszą turę!

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

poniedziałek, 22 listopada 2010 12:05

Zgodnie z oficjalnymi danymi Państwowej Komisji Wyborczej, Zdzisław Czucha wygrał pierwszą turę w wyborach na burmistrza Kościerzyny zdobywając 43% poparcia. 4575 Kościerzaków zaufało naszemu kandydatowi.

To wielkie wyróżnienie i jednocześnie ogromna radość – mówi Zdzisław Czucha. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos. Cieszę się, że Kościerzacy wybrali zgodę, szacunek, odpowiedzialność i rzetelność. Mam nadzieję, że wspólnie budować będziemy przyjazną wszystkim Kościerzynę. Czeka nas dużo pracy, przed nami jeszcze druga tura wyborów – wierzę, że wspólnie wygramy ją dla naszego miasta. Budujmy w zgodzie. Z szacunkiem dla ludzi.

 

Minister Sławomir Nowak popiera Zdzisława Czuchę

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

piątek, 19 listopada 2010 18:15

Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Sławomir Nowak 19 listopada gościł z wizytą w naszym mieście. Wspólnie z kandydatem na burmistrza Zdzisławem Czuchą oraz liczną grupą Kościerzaków przeszli ulicami Kościerzyny. Każdy z zainteresowanych mógł podejść do ministra, przywitać się, porozmawiać o nurtujących go sprawach.

Więcej: Minister Sławomir Nowak popiera Zdzisława Czuchę

 

Zaproszenie na spotkanie z Ministrem Sławomirem Nowakiem

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

czwartek, 18 listopada 2010 14:40

Serdecznie zapraszamy na oficjalne zakończenie kampanii wyborczej kościerskiej Platformy Obywatelskiej, które odbędzie się 19 listopada (piątek) o godz. 14.00 na Rynku. Gościem specjalnym spotkania będzie Sławomir Nowak - Minister w Kancelarii Prezydenta RP, który wesprze naszych kandydatów na radnych miasta Kościerzyna, radnych powiatu kościerskiego i kandydata na burmistrza Kościerzyny Zdzisława Czuchę. ZAPRASZAMY
 

"Pón Tadeùsz" - polska epopeja w języku kaszubskim

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

czwartek, 18 listopada 2010 14:29

"Pón Tadeùsz to je ostatni najachùnk na Lëtwie. Szlacheckô historiô z rokù 1811 i 1812 w dwanôsce knégach wiérszã" - taki tytuł nosi w języku kaszubskim polska epopeja narodowa. 17 listopada w kościerskiej bibliotece odbyła się promocja tego niezwykłego wydawnictwa. Uczestniczył w niej kandydat na burmistrza Zdzisław Czucha.

Więcej: "Pón Tadeùsz" - polska epopeja w języku kaszubskim

 

Podsumowanie kampanii wyborczej PO

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

środa, 17 listopada 2010 19:49

Kilkaset osób przyjęło zaproszenie Platformy Obywatelskiej na spotkanie poświęcone omówieniu programu wyborczego dla Kościerzyny i powiatu kościerskiego oraz podsumowaniu kampanii wyborczej. Wśród licznie zgromadzonych mieszkańców naszego miasta i powiatu znaleźli się przedstawiciele seniorów, branży transportowej, handlowców, młodzieży, nauczycieli, wędkarzy, branży budowlanej, działkowców, sportowców, działaczy kaszubskich – z tymi wszystkimi grupami społecznymi w ciągu minionych dwóch tygodni kandydat na burmistrza Zdzisław Czucha spotykał się i konsultował program Platformy Obywatelskiej. Dyskusje prowadzone na bazie „Strategii Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Miasta Kościerzyna na lata 2005-2015” umożliwiły uczestnikom debat zaprezentowanie dobrych pomysłów i nowych ciekawych rozwiązań, które warto wdrożyć.

Więcej: Podsumowanie kampanii wyborczej PO

   

Strona 37 z 42

Copyright © 2010 Zdzislaw CZUCHA