BUDUJMY W ZGODZIE. Z SZACUNKIEM DLA LUDZI.

Dobra edukacja to szansa na rozwój Kościerzyny

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

poniedziałek, 15 listopada 2010 23:45

Pytaniem "Co warto zmienić w kościerskiej oświacie?" rozpoczął spotkanie z nauczycielami kandydat na burmistrza Zdzisław Czucha. "Jaką markę naszego miasta możemy wykreować? Jak kształcić dzieci i młodzież, by nasze miasto się rozwijało? Jak pozytywnie wykorzystać edukację młodzieży, by zbudować markę Kościerzyny?" - nad takimi kwestiami zastanawiali się uczestnicy spotkania, które 15 listopada odbyło się w Restauracji "Lemon Tree".

Więcej: Dobra edukacja to szansa na rozwój Kościerzyny

 

Zakończyły się debaty rolne

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

poniedziałek, 15 listopada 2010 23:01

Z udziałem Wiceministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Kazimierza Plocke oraz posła Zdzisława Czuchy 15 listopada w Starogardzie Gdańskim i Nowej Karczmie odbyły się ostatnie w tym roku debaty rolne.

Więcej: Zakończyły się debaty rolne

 

Ożywić kościerski Rynek

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

poniedziałek, 15 listopada 2010 12:47

Kandydat na burmistrza Zdzisław Czucha spotkał się 14 listopada z lokalnymi przedsiębiorcami. Spotkanie zostało zdominowane przez tematy dotyczące śródmieścia Kościerzyny.

Więcej: Ożywić kościerski Rynek

 

Zaproszenie na spotkanie 16 listopada

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

niedziela, 14 listopada 2010 11:45

Już w najbliższy wtorek (16 listopada) o godz. 17.00 w hali SOKOLNIA w Kościerzynie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Tego dnia do naszego miasta zawitają między innymi: Wojewoda Pomorski - Pan Roman Zaborowski oraz wielokrotna Mistrzyni Europy i Świata w kick-boxingu i boksie, Posłanka na Sejm RP - Pani Iwona Guzowska. Będzie również możliwość spotkania i rozmowy z kandydatem Platformy Obywatelskiej na burmistrza Panem Zdzisławem Czuchą.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

Spotkanie ze sportowcami

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

niedziela, 14 listopada 2010 11:29

Rozwój kościerskiego sportu był tematem kolejnego spotkania, jakie kandydat na burmistrza Zdzisław Czucha prowadzi w ramach konsultacji programu wyborczego. Spotkania, które odbywają się pod hasłem "Kościerzyna wczoraj, dziś i jutro" mają z jednej strony przybliżyć mieszkańcom naszego miasta zapisy "Strategii rozwoju społeczno-gospodarczego miasta Kościerzyna na lata 2005-2015", a z drugiej są okazją do konsultacji opartego na tym dokumencie programu Platformy Obywatelskiej na najbliższe lata.

Więcej: Spotkanie ze sportowcami

 

O kościerskich jeziorach

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

sobota, 13 listopada 2010 11:53

12 listopada w restauracji "Lemon Tree" w Kościerzynie odbyło się kolejne spotkanie mieszkańców naszego miasta z kandydatem na burmistrza Zdzisławem Czuchą. Tym razem jego gośćmi byli przedstawiciele koła COSTERINA Polskiego Związku Wędkarskiego. Głównym tematem prowadzonych rozmów była sytuacja kościerskich akwenów wodnych.

Więcej: O kościerskich jeziorach

   

Strona 38 z 42

Copyright © 2010 Zdzislaw CZUCHA