BUDUJMY W ZGODZIE. Z SZACUNKIEM DLA LUDZI.

Wywiad w Telewizji Wybrzeże

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

czwartek, 13 listopada 2014 22:05

Burmistrz Zdzisław Czucha gościł w Telewizji Wybrzeże, gdzie rozmawiał m.in. o inwestycjach zrealizowanych w mijającej kadencji oraz o planach na przyszłość. A także o miłych spotkaniach z Kościerzakami podczas kończącej się kampanii wyborczej. Zapraszmy do obejrzenia wywiadu, który znaleźć można na stronie internetowej Telewizji Wybrzeże.
 

List do mieszkańców Kościerzyny

Uwaga, otwiera nowe okno. DrukujEmail

czwartek, 13 listopada 2014 20:01

Szanowni Kościerzacy,
gdy cztery lata temu zdecydowałem się odejść z Sejmu i wystartować w wyborach na stanowisko burmistrza Kościerzyny, było wiele wątpliwości. Jak się okazało – całkowicie nieuzasadnionych. Dzięki wsparciu mieszkańców Kościerzyny, pomocy przyjaciół w osobach posłów, ministrów i osób zarządzających naszym województwem, a przede wszystkim dzięki dobrej współpracy z Radą Miasta Kościerzyna zrealizowaliśmy zdecydowaną większość zaplanowanych zadań. Zbudowaliśmy drogi, parkingi, boiska i mieszkania. Wyremontowaliśmy szkoły i przedszkola. Troszczyliśmy się o potrzebujących i miejsca pracy. Jestem przekonany, że dobrze udało nam się wykonać zadania postawione przez Kościerzaków w 2010 roku.

Więcej: List do mieszkańców Kościerzyny

 

Kolejne spotkania z mieszkańcami

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

wtorek, 11 listopada 2014 15:56

Rejon ulic Jeziorna, Świętojańska, Wybickiego, Szopińskiego, Skłodowskiej oraz Kasztanowej to  obszary, w których zaplanowałem wczoraj spotkania z mieszkańcami. Pomimo krótkiego dnia udało mi się zrealizować mój plan.

Więcej: Kolejne spotkania z mieszkańcami

 

Pakiet onkologiczny dla Pomorza

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

wtorek, 11 listopada 2014 15:23

Pod takim przesłaniem w dniu wczorajszym podczas konferencji odbywającej się Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie dyskutowano nad założeniami rządowego programu leczenia chorób onkologicznych. Duża frekwencja oraz udział wszystkich przewidzianych w programie osób gwarantował zrealizowanie celów zakładanych przez organizatorów konferencji.

Więcej: Pakiet onkologiczny dla Pomorza

 

Lepsze życie w naszym mieście

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

poniedziałek, 10 listopada 2014 17:35

Zapraszamy do obejrzenia spotu prezentującego "Lepsze życie w naszym mieście"
 
alt

 
Materiały video dostępne są również w kanale YouTube: www.youtube.com/user/ZdzislawCzucha
 

Kościerski Boxing Show

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

poniedziałek, 10 listopada 2014 09:12

W kościerskiej Sokolni już przed godziną 17.00 zaczęli gromadzić się miłośnicy boksu. KOŚCIERSKI BOXING SHOW II organizowany drugi raz w Kościerzynie przez firmę "Gruchała TEAM" można uznać za bardzo udany.

Więcej: Kościerski Boxing Show

   

Strona 5 z 42

Copyright © 2010 Zdzislaw CZUCHA