BUDUJMY W ZGODZIE. Z SZACUNKIEM DLA LUDZI.

Podziękowanie

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

poniedziałek, 17 listopada 2014 20:16

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy poparli mnie głosując we wczorajszych wyborach. To były dobrze przepracowane cztery lata, podczas których zbudowaliśmy drogi, parkingi, boiska i mieszkania, wyremontowaliśmy szkoły i przedszkola, troszczyliśmy się o potrzebujących i miejsca pracy. To również w mijającej kadencji udało się doprowadzić do budowy obwodnicy, oddłużenia szpitala, remontu dróg i linii kolejowych prowadzących do Kościerzyny. Wraz z zespołem ciężko pracowaliśmy i zrobiliśmy wszystko, aby jak najlepiej przygotować Kościerzynę do wykorzystania funduszy europejskich w latach 2014-2020. Jestem dumny, że nasze miasto jest zadbane i pięknieje. Dziękuję wszystkim, którzy uwierzyli, że razem możemy doprowadzić do lepszego życia w naszym mieście. Gratuluję wyniku wyborów moim konkurentom i życzę powodzenia w drugiej turze wyborów burmistrza Kościerzyny.
 

Zakończenie kampanii wyborczej

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

piątek, 14 listopada 2014 20:55

Kończy się kampania wyborcza, podczas której miałem okazję wielokrotnie spotykać się z mieszkańcami Kościerzyny. Bardzo dziękuję za zgłoszone postulaty i propozycje dotyczące naszego miasta. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy je realizować. Jestem do Państwa dyspozycji na kolejne 4 lata. Razem zadbajmy o LEPSZE ŻYCIE W NASZYM MIEŚCIE. Proszę o poparcie w wyborach 16 listopada.

alt

Europoseł Jarosław Wałęsa, Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, Poseł Marek Biernacki popierają Zdzisława Czuchę jako kandydata na burmistrza Kościerzyny. Miejsca pracy i ochrona zdrowia to najważniejsze zadania na kolejne lata. Zamieszczony poniżej materiał video pokazuje, co dla Zdzisława Czuchy oznacza LEPSZE ŻYCIE W NASZYM MIEŚCIE.

alt
 

Teen Beat Kościerzyna 2014

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

piątek, 14 listopada 2014 20:44

Koncert jakiego jeszcze w Kościerzynie nie było! Młodzieżowa Rada Miasta zgodnie z ustaleniami podjętymi na jednej z sesji zorganizowała w dniu dzisiejszym koncert, podczas którego mógł wystąpić każdy, kto miał odwagę zaprezentować swój talent przed publicznością.

Więcej: Teen Beat Kościerzyna 2014

 

Relacja z meczu i dzisiejszego spaceru oraz spotkania z mieszkańcami

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

piątek, 14 listopada 2014 20:09

Kamil Grosicki.... Mogło być 1:0 dla biało czerwonych.

Kończy się powoli kampania wyborcza. Dzisiaj udałem się na spacer i spotkania z mieszkańcami trasą przyszłorocznego projektu modernizacji i przebudowy dróg, na które uzyskaliśmy dofinansowanie w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych.

Więcej: Relacja z meczu i dzisiejszego spaceru oraz spotkania z mieszkańcami

 

Popołudnie spędzone na rozmowach z mieszkańcami

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

piątek, 14 listopada 2014 13:34

Osiedle Plebanka już kolejny raz było miejscem spotkań z mieszkańcami. Tym razem był to obręb wokół dworca kolejowego oraz szkoły.

Więcej: Popołudnie spędzone na rozmowach z mieszkańcami

 

Wywiad w Telewizji Wybrzeże

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

czwartek, 13 listopada 2014 22:05

Burmistrz Zdzisław Czucha gościł w Telewizji Wybrzeże, gdzie rozmawiał m.in. o inwestycjach zrealizowanych w mijającej kadencji oraz o planach na przyszłość. A także o miłych spotkaniach z Kościerzakami podczas kończącej się kampanii wyborczej. Zapraszmy do obejrzenia wywiadu, który znaleźć można na stronie internetowej Telewizji Wybrzeże.
   

Strona 5 z 42

Copyright © 2010 Zdzislaw CZUCHA