BUDUJMY W ZGODZIE. Z SZACUNKIEM DLA LUDZI.

Spotkanie z kaszubskim poetą

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

sobota, 06 listopada 2010 22:36

5 listopada w Bibliotece Miejskiej w  Kościerzynie odbyło się spotkanie z Benedyktem Karczewskim, który promował kolejny tomik wierszy. W promocji uczestniczył kandydat na burmistrza Zdzisław Czucha. Na spotkanie przybyło wiele osób zainteresowanych kaszubską twórczością.

Więcej: Spotkanie z kaszubskim poetą

 

Sukces LGR Mòrénka

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

piątek, 05 listopada 2010 22:18

Lokalna Grupa Rybacka Mòrénka otrzyma z Unii Europejskiej ponad 31 mln zł na różne działania przeznaczone dla samorządów, przedsiębiorców i organizacji pozarządowych. Poseł Zdzisław Czucha na zaproszenie Wiceministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi wziął udział w uroczystym podpisaniu umów na finansowanie działalności Pomorskich Lokalnych Grup Rybackich.

Więcej: Sukces LGR Mòrénka

 

Spotkanie z przedstawicielami transportu osobowego

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

piątek, 05 listopada 2010 21:47

Kandydat na burmistrza Zdzisław Czucha spotkał się 4 listopada z przedstawicielami kościerskiego transportu osobowego. Rozmawiając o programie Platformy Obywatelskiej dla Kościerzyny goście zwracali uwagę na istotne ich zdaniem elementy.

Więcej: Spotkanie z przedstawicielami transportu osobowego

 

Program PO: Budujmy w zgodzie. Z szacunkiem dla ludzi.

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

czwartek, 04 listopada 2010 22:42

Program Platformy Obywatelskiej dla miasta Kościerzyna i powiatu kościerskiego 4 listopada zaprezentował licznie zgromadzonym w „Strzelnicy” mieszkańcom kandydat na burmistrza Zdzisław Czucha oraz kandydaci na radnych miasta i radnych powiatu kościerskiego.

Więcej: Program PO: Budujmy w zgodzie. Z szacunkiem dla ludzi.

 

Zaproszenie na spotkanie programowe

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

środa, 03 listopada 2010 21:53

Kandydat na burmistrza Kościerzyny Zdzisław Czucha oraz kandydaci do Rady Miasta i Rady Powiatu serdecznie zapraszają mieszkańców Kościerzyny dnia 4 listopada 2010 r. na godz. 17.00 do Restauracji "Strzelnica". Podczas spotkania zaprezentowany zostanie program Platformy Obywatelskiej RP dla Miasta Kościerzyna i dla Powiatu Kościerskiego.
 

Trwają prace nad obwodnicą Kościerzyny

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

wtorek, 02 listopada 2010 22:31

Poseł Zdzisław Czucha cały czas wspiera działania, które zmierzają do wybudowania obwodnicy Kościerzyny. 29 października wziął udział w otwarciu obwodnicy Słupska, podczas którego miał okazję rozmawiać z Generalnym Dyrektorem Dróg Krajowych i Autostrad Lechem Witeckim oraz dyrektorem oddziału GDDKiA w Gdańsku Franciszkiem Rogowiczem na temat obwodnicy Kościerzyny.

Więcej: Trwają prace nad obwodnicą Kościerzyny

   

Strona 41 z 42

Copyright © 2010 Zdzislaw CZUCHA