BUDUJMY W ZGODZIE. Z SZACUNKIEM DLA LUDZI.

List do mieszkańców Kościerzyny

Uwaga, otwiera nowe okno. DrukujEmail

czwartek, 13 listopada 2014 20:01

Szanowni Kościerzacy,
gdy cztery lata temu zdecydowałem się odejść z Sejmu i wystartować w wyborach na stanowisko burmistrza Kościerzyny, było wiele wątpliwości. Jak się okazało – całkowicie nieuzasadnionych. Dzięki wsparciu mieszkańców Kościerzyny, pomocy przyjaciół w osobach posłów, ministrów i osób zarządzających naszym województwem, a przede wszystkim dzięki dobrej współpracy z Radą Miasta Kościerzyna zrealizowaliśmy zdecydowaną większość zaplanowanych zadań. Zbudowaliśmy drogi, parkingi, boiska i mieszkania. Wyremontowaliśmy szkoły i przedszkola. Troszczyliśmy się o potrzebujących i miejsca pracy. Jestem przekonany, że dobrze udało nam się wykonać zadania postawione przez Kościerzaków w 2010 roku.

Więcej: List do mieszkańców Kościerzyny

 

Kolejne spotkania z mieszkańcami

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

wtorek, 11 listopada 2014 15:56

Rejon ulic Jeziorna, Świętojańska, Wybickiego, Szopińskiego, Skłodowskiej oraz Kasztanowej to  obszary, w których zaplanowałem wczoraj spotkania z mieszkańcami. Pomimo krótkiego dnia udało mi się zrealizować mój plan.

Więcej: Kolejne spotkania z mieszkańcami

 

Pakiet onkologiczny dla Pomorza

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

wtorek, 11 listopada 2014 15:23

Pod takim przesłaniem w dniu wczorajszym podczas konferencji odbywającej się Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie dyskutowano nad założeniami rządowego programu leczenia chorób onkologicznych. Duża frekwencja oraz udział wszystkich przewidzianych w programie osób gwarantował zrealizowanie celów zakładanych przez organizatorów konferencji.

Więcej: Pakiet onkologiczny dla Pomorza

 

Lepsze życie w naszym mieście

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

poniedziałek, 10 listopada 2014 17:35

Zapraszamy do obejrzenia spotu prezentującego "Lepsze życie w naszym mieście"
 
alt

 
Materiały video dostępne są również w kanale YouTube: www.youtube.com/user/ZdzislawCzucha
 

Kościerski Boxing Show

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

poniedziałek, 10 listopada 2014 09:12

W kościerskiej Sokolni już przed godziną 17.00 zaczęli gromadzić się miłośnicy boksu. KOŚCIERSKI BOXING SHOW II organizowany drugi raz w Kościerzynie przez firmę "Gruchała TEAM" można uznać za bardzo udany.

Więcej: Kościerski Boxing Show

 

Zdrowie jest najważniejsze

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

niedziela, 09 listopada 2014 18:47

Już jutro w Szpitalu Specjalistycznych w Kościerzynie odbędzie się konferencja organizowana z mojej inicjatywy. "Pakiet onkologiczny dla Pomorza" to spotkanie, podczas którego będziemy rozmawiać na temat tzw. pakietu onkologiczny, według którego od lekarzy rodzin­nych i podstawowej opieki zdrowot­nej będzie zależeć, jak szybko pacjent z podejrzeniem nowotworu trafi do specjalisty.

Więcej: Zdrowie jest najważniejsze

   

Strona 6 z 42

Copyright © 2010 Zdzislaw CZUCHA