BUDUJMY W ZGODZIE. Z SZACUNKIEM DLA LUDZI.

Zdrowie jest najważniejsze

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

niedziela, 09 listopada 2014 18:47

Już jutro w Szpitalu Specjalistycznych w Kościerzynie odbędzie się konferencja organizowana z mojej inicjatywy. "Pakiet onkologiczny dla Pomorza" to spotkanie, podczas którego będziemy rozmawiać na temat tzw. pakietu onkologiczny, według którego od lekarzy rodzin­nych i podstawowej opieki zdrowot­nej będzie zależeć, jak szybko pacjent z podejrzeniem nowotworu trafi do specjalisty.

Więcej: Zdrowie jest najważniejsze

 

Popołudnie na ulicy Kartuskiej, mecz Kaszubii i ulica Towarowa

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

niedziela, 09 listopada 2014 09:33

Wczoraj w moim planie spotkań z mieszkańcami miałem ulicę Kartuską, a następnie mecz Kaszubii z Lechią II Gdańsk i spotkanie z kibicami naszego klubu.

Więcej: Popołudnie na ulicy Kartuskiej, mecz Kaszubii i ulica Towarowa

 

Rozdano Stypendia Burmistrza Miasta Kościerzyna

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

niedziela, 09 listopada 2014 09:24

Stało się już dobrą tradycją, że uczniowie i studenci osiągający najlepsze wyniki w nauce otrzymują stypendia Burmistrza Miasta Kościerzyna. Rada Miasta uchwalając budżet miasta na kolejny rok budżetowy zabezpiecza środki na ten jakże szczytny cel. Także w budżecie na 2014 rok wydzielone zostały środki w kwocie prawie 80 tys. złotych.

Więcej: Rozdano Stypendia Burmistrza Miasta Kościerzyna

 

Zdzisław Czucha w "Przesłuchaniu"

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

sobota, 08 listopada 2014 15:44

W "Przesłuchaniu" burmistrz Zdzisław Czucha rozmawiał z Krzysztofem Wenckim i Martą Gerbatowską m.in. o otwarciu inkubatora przedsiębiorczości w Kościerzynie, na temat pieniędzy, które mamy szansę otrzymać w ramach Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego, o kolejnych drogach, które wyremontujemy w ramach tzw. "schetynówek". Poruszono też kwestię prowadzonej obecnie kampanii wyborczej. Zapraszamy do obejrzenia. Wywiad obejrzeć można w portalu Youtube.
 

Osiedle Rogali i Tysiąclecia

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

piątek, 07 listopada 2014 23:57

Mając chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków poszedłem w rejon miasta, w którym mieszkałem przez długie lata. Jakże miło było spotkać ponownie sąsiadów i znajomych z osiedla! Najwięcej osób spotkałem przy sklepie Pani Karoliny Chmielewskiej na rogu ulic Szkolnej i Majkowskiego.

Więcej: Osiedle Rogali i Tysiąclecia

 

Kościerzyny czar

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

piątek, 07 listopada 2014 23:39

Pełna Kościerzaków sala Lubomira Szopińskiego to niecodzienny widok. Kościerzyna z lat 60. w ujęciu operatorów kamery zgromadziła dzisiaj prawdziwe tłumy. Działający w tym okresie klub filmowy "Taśma" był organizatorem wielu działań, w wyniku których powstały filmy pokazujące wiele ważnych wydarzeń z tamtego okresu.

Więcej: Kościerzyny czar

   

Strona 6 z 42

Copyright © 2010 Zdzislaw CZUCHA