BUDUJMY W ZGODZIE. Z SZACUNKIEM DLA LUDZI.

Demokracja w wydaniu kościerskim

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

niedziela, 02 listopada 2014 17:41

Przedwyborcze debaty są kwintesencją demokracji, bo zainteresowani wyborcy mają okazję zadać pytania wszystkim kandydatom ubiegającym się o najważniejsze stanowiska publiczne. Tak miało być w Kościerzynie w czasie debaty zorganizowanej przez redakcję "Dziennika Bałtyckiego". Niestety, mieszkańcy miasta nie mieli takiej okazji, ponieważ trzech kandydatów - Krzysztof Jaroniec z KWW Nasza Kościerzyna, Michał Majewski z KWW Nowa Przyszłość oraz Marcin Modrzejewski z KWW Inicjatywa dla Kościerzyny - nie wzięło w niej udziału. alt

Więcej: Demokracja w wydaniu kościerskim

 

Spotkanie z bezdomnymi

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

czwartek, 30 października 2014 22:52

Wizyta u księdza prymasa seniora Henryka Muszyńskiego w Gnieźnie, w której miałem zaszczyt dzisiaj uczestniczyć, była okazją do przekazania naszemu rodakowi pamiątkowego medalu oraz kolejnego wydania Kościerskich Zeszytów Muzealnych, które przygotowano z okazji 25 rocznicy pierwszych wolnych wyborów. Rozmowy dotyczyły także ustalenia możliwości przyjazdu księdza prymasa seniora do Kościerzyny. Udając się do Gniezna zaplanowałem jeszcze jedno ważne spotkanie: spotkanie z bezdomnymi, o których opowiadał mi ksiądz prymas podczas jednego z wcześniejszych spotkań.

Więcej: Spotkanie z bezdomnymi

 

Relacja z debaty kandydatów na burmistrza Kościerzyny

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

czwartek, 30 października 2014 20:48

O miejscach pracy i wsparciu dla przedsiębiorców, pomysłach na zmniejszenie korków w Kościerzynie, kulturze, edukacji i sporcie, a także o sytuacji budżetu miasta oraz roli Straży Miejskiej - na takie pytania odpowiadał Zdzisław Czucha podczas debaty kandydatów na burmistrza. Niestety, tylko on - pozostali kandydaci nie mieli odwagi zmierzyć się z tymi sprawami, które dotyczą Kościerzyny i mieszkańców miasta. Tym bardziej zachęcamy do obejrzenia relacji z debaty, która odbyła się 28 października w hali Sokolnia. Debata dostępna jest w Telewizji Wybrzeże.
 

Debata kandydatów na burmistrza

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

wtorek, 28 października 2014 22:06

W imieniu kandydata na burmistrza Zdzisława Czuchy pragniemy serdecznie podziękować za dzisiejszą debatę. Każda okazja do spotkania z mieszkańcami Kościerzyny stanowi dla nas zawsze dużą wartość i obopólną korzyść. Dzięki redakcji Dziennika Bałtyckiego mieliśmy możliwość odpowiedzieć na pytania i przedstawić nasze stanowisko w sprawach interesujących mieszkańców. Bardzo ważna była także sposobność zaprezentowania naszego programu dla Kościerzyny, który ma na celu LEPSZE ŻYCIE W NASZYM MIEŚCIE.

Więcej: Debata kandydatów na burmistrza

 

Zielone miasta

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

poniedziałek, 20 października 2014 22:18

Kościerzyna została laureatem konkursu „Zielone miasta – w stronę przyszłości” będącego prestiżowym, ogólnopolskim konkursem organizowanym przez Ministerstwo Środowiska i NFOŚiGW. Konkurs promował działania zmierzające do zrównoważonego rozwoju miast oraz innowacyjność w tych działaniach.

Więcej: Zielone miasta

 

Lepsze życie w naszym mieście

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

środa, 08 października 2014 21:26

"Lepsze życie w naszym mieście" to motto na najbliższe lata. Chcielibyśmy, aby stało się wspólnym przesłaniem dla wszystkich Kościerzaków. Hasłem, które pozwoli nam działać pro publico bono, dla pomyślności całego miasta i jego mieszkańców. Pomyślność Kościerzyny i Kościerzaków powinna być naszą wspólną troską.

Zapraszamy wszystkich do współpracy!

Więcej: Lepsze życie w naszym mieście

   

Strona 9 z 42

Copyright © 2010 Zdzislaw CZUCHA