BUDUJMY W ZGODZIE. Z SZACUNKIEM DLA LUDZI.

Spotkania na Rynku

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

niedziela, 27 lipca 2014 09:35

W sierpniu oprócz tradycyjnych spotkań w Urzędzie Miasta, dodatkowym miejscem spotkań burmistrza z mieszkańcami będzie Rynek Miasta. Zapraszam w każdy wtorek od godziny 11.00 na kościerski Rynek, gdzie będę czekał na wszystkich, którzy mają do mnie sprawy. Mam nadzieję, że taka formuła otwartych spotkań pozwoli każdemu na bezpośrednie konsultacje ze mną lub moimi zastępcami. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 5 sierpnia o godz. 11.00.
 

Przesłuchanie w TVK

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

niedziela, 29 czerwca 2014 14:49

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu, w którym poruszono m.in. temat inwestycji wokół pomnika Józefa Wybickiego, o zadaniach Kościerskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, rozmawiano na temat obwodnicy i szans na uzdrowisko w naszym mieście. Poruszono także problemy związane z gospodarką odpadami. Wywiad dostępny jest w serwisie YouTube.
 

Współdecydowanie. Moda czy nowoczesna samorządność ?

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

sobota, 28 czerwca 2014 13:50

Sposób podejmowanie decyzji w sprawach ważnych dla lokalnych społeczności to główny temat konferencji podsumowującej realizację projektu „Decydujmy razem”, w którym udział brała Kościerzyna.

Więcej: Współdecydowanie. Moda czy nowoczesna samorządność ?

 

Wzgórze Grodowe

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

wtorek, 24 czerwca 2014 10:20

Wzgórze Grodowe wraz z przyległym terenem było przedmiotem konkursu urbanistyczno - architektonicznego. Zadanie postawione przed uczestnikami konkursu było kolejnym etapem poszukiwania docelowego zagospodarowania terenów wchodzących w skład Kościerskiego Parku Kultury.

Więcej: Wzgórze Grodowe

 

Młodzi na wystawie prac i w inkubatorze

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

piątek, 20 czerwca 2014 10:48

Młodzieżowa Rada Miasta zorganizowała wyjazd na wystawę prac studentów Wydziału Architektury, które powstały w ramach konkursu na koncepcję zagospodarowania prac terenów dzisiejszego dworca autobusowego. Młodzi kościerzacy mogli zapoznać się z pracami studentów wystawionymi w gmachu głównym gdańskiej politechniki.

Więcej: Młodzi na wystawie prac i w inkubatorze

 

Jaka przyszłość terenów dworca autobusowego?

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

piątek, 20 czerwca 2014 10:32

Rozstrzygnięcie konkursu na koncepcję zagospodarowania terenu obecnego dworca PKS przy ul. Młyńskiej było przedmiotem prac sądu konkursowego pod przewodnictwem Pani prof. dr inż. Romany Cielątkowskiej. Konkurs zorganizowany został w ramach współpracy miasta Kościerzyna z Politechniką Gdańską.

Więcej: Jaka przyszłość terenów dworca autobusowego?

   

Strona 11 z 42

Copyright © 2010 Zdzislaw CZUCHA