BUDUJMY W ZGODZIE. Z SZACUNKIEM DLA LUDZI.

W Radiu Gdańsk o sytuacji szpitala

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

piątek, 17 stycznia 2014 18:38

Agnieszka Michajłow w "Rozmowie kontrolowanej" rozmawiała z Burmistrzem Kościerzyny Zdzisławem Czuchą. Zapis całej rozmowy poniżej. Można ją też obejrzeć w serwise YouTube.

Więcej: W Radiu Gdańsk o sytuacji szpitala

 

Życzenia

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

niedziela, 22 grudnia 2013 17:50

W tym wyjątkowym czasie chciałbym złożyć Państwu serdeczne życzenia pogodnych, spokojnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia. Niech spotkania przy rodzinnym stole staną się okazją do pojednania, życzliwości i szacunku dla siebie nawzajem, a wspólne śpiewanie kolęd przyniesie radość, bliskość i pokój. W nadchodzącym 2014 roku życzę pomyślności i powodzenia w realizacji planów osobistych i zawodowych.

Zdzisław Czucha
 

Obrady na samorządowym konwencie

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

wtorek, 10 grudnia 2013 22:08

Starosta Kościerski, Wójtowie oraz Burmistrz Miasta spotkali się na konwencie samorządów powiatu kościerskiego. Podczas obrad w Urzędzie Miasta skupiono się na ważnych sprawach bieżących.

Więcej: Obrady na samorządowym konwencie

 

Droga ostatnia...

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

poniedziałek, 09 grudnia 2013 21:14

Daniela Czapiewskiego poznałem prawie dwadzieścia lat temu. Zaczynał swoją przygodę z biznesem. Budownictwo drewniane było jego pomysłem na realizację marzeń.

Więcej: Droga ostatnia...

 

Nowe wyzwania dla branży budowlanej

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

sobota, 07 grudnia 2013 11:03

W miniony wtorek spotkali się przedstawiciele branży budowlanej, którzy zaangażowani byli w ideę tworzenie Kościerskiego Klastra Budownictwa Pasywnego. Nowe uregulowania prawne zawarte w unijnych Dyrektywach nakładają na inwestorów nowe wymagania dotyczące efektywności energetycznej budynków.

Więcej: Nowe wyzwania dla branży budowlanej

 

W "Przesłuchaniu" TVK

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

poniedziałek, 28 października 2013 18:23

Burmistrz Zdzisław Czucha był gościem "Przesłuchania" Telewizji Kaszuby. Podczas długiej dyskusji rozmawiano m.in. na temat obwodnicy Kościerzyny, o modernizacji ulicy Kupieckiej i nowym rondzie na 8 Marca, o nieustannych poprawkach na kościerskim Rynku, powstaniu Zarządu Dróg Miejskich, planach remontu kościerskiego dworca PKP. Poruszono także sprawę uzdrowiska w Kościerzynie. Wywiad z burmistrzem obejrzeć można w serwisie YouTube.
   

Strona 14 z 42

Copyright © 2010 Zdzislaw CZUCHA