Na prośbę mieszkańców, z poparciem przyjaciół

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Szanowni Kościerzacy, postanowiłem ponownie ubiegać się o Wasze zaufanie w wyborach na burmistrza Kościerzyny.

To trudna dla mnie decyzja, jednak przyszłość naszego miasta zawsze była i jest dla mnie najważniejsza. Wielokrotnie zwracaliście się do mnie, zaniepokojeni brakiem szacunku dla ludzi, działaniami sprzecznymi z interesem mieszkańców, negatywną promocją naszego miasta. Biorę udział w wyborach, by ponownie działalność publiczna zaczęła być traktowana jako służba pełniona w trosce o interes i dobro mieszkańców. Moją decyzję poparły też osoby, z którymi od lat współpracuję. Minister Sławomir Nowak, poseł do Parlamentu Europejskiego Jan Kozłowski, Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, Wojewoda Roman Zaborowski, profesor Tadeusz Linkner, profesor Brunon Synak, prezes Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego Artur Jabłoński, poseł do Parlamentu Europejskiego Jarosław Wałęsa – to tylko niektórzy z przyjaciół wspierających mnie swoją wiedzą i doświadczeniem.


Dim lights

Spot dostępny jest również w kanale YouTube: www.youtube.com/user/ZdzislawCzucha

Copyright © 2010 Zdzislaw CZUCHA