Kandydat na Burmistrza Kościerzyny

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

21 września w kościerskiej Strzelnicy Komitet Wyborczy Kościerska Marka zaprezentował kandydatów na radnych do Rady Miasta Kościerzyny oraz kandydata na stanowisko Burmistrza Miasta Kościerzyny, którym został Zdzisław Czucha.


Proszący spotkanie Piotr Sochocki tak przedstawił kandydata na Burmistrza Kościerzyny:

Mam zaaszczyt przedstawić Państwu osobę znana i lubiana, charyzmatyczną i konkretną. Absolwent Wydziału Budownictwa Lądowego oraz Wydziału Automatyki i Elektrotechniki Politechniki Gdańskiej, a także Wydziale Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Założyciel i pierwszy prezes Kościerskiej Marki, jeden z założycieli Klubu Sportowego SOKÓŁ oraz Kościerskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego „REMUS”. Doskonały organizator, mentor, kolega i manager potrafiący nie tylko wykreować pomysł, ale również doprowadzić do jego skutecznej realizacji, czego przykładem są zakończone budowy szpitala, basenu, licznych obiektów sportowych czy kościerskiej obwodnicy. Człowiek wyrastający poza nasze miasto, poza województwo, były poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Honorowy obywatel Kościerzyny.


Mamy niekłamaną przyjemność oznajmić światu, że idealnym kandydatem na Burmistrza Miasta Kościerzyna jest PAN ZDZISŁAW CZUCHA!!!

Poniżej załączam PEŁNĄ relację wideo z naszej uroczystości rozpoczęcia kampanii i prezentacji kandydatów Kościerskiej Marki do Rady Miasta oraz kandydata na Burmistrza Miasta w nadchodzących wyborach samorządowych 2018, na której Zdzisław Czucha przedstawił program rozwoju miasta na nadchodzące lata.

Program do pobrania: http://koscierskamarka.org/pliki/PROGRAM_KoscierskaMarka.pdf

Film: Relacja z uroczystości rozpoczęcia kampanii wyborczej przez Kościerską Markę
Materiał przygotował portal Koscierzyna24.info.
 

alt

Copyright © 2010 Zdzislaw CZUCHA