Zaproszenie na spotkanie z prof. Jerzym Buzkiem

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Serdecznie zapraszam na absolutnie wyjątkowe wydarzenie. W najbliższą sobotę 29 września Kościerzynę odwiedzi Pan profesor Jerzy Buzek, który pełnił funkcję Premiera RP i Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego. Spotkanie odbędzie się w Strzelnicy o godzinie 10.30 i będzie poprzedzone spacerem po kościerskim Rynku około godziny 10.00.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby dowiedzieć się o potencjalnych możliwościach w finansowaniu z Unii Europejskiej projektów lokalnych. Podczas rozmowy postaramy się porozmawiać o tym, w jakim kierunku Unia Europejska podąża i jakie fundusze może zaoferować miastom takim jak Kościerzyna.

Profesor Jerzy Buzek - polski polityk i chemik, profesor nauk technicznych. W latach 1997–2001 poseł na Sejm III kadencji oraz prezes Rady Ministrów, w latach 1998–2001 przewodniczący Komitetu Integracji Europejskiej, od 2004 poseł do Parlamentu Europejskiego VI, VII i VIII kadencji, w latach 2009–2012 jego przewodniczący. Kawaler Orderu Orła Białego. Niekwestionowany autorytet klasy międzynarodowej w sprawach Unii Europejskiej.

 
alt     alt
Copyright © 2010 Zdzislaw CZUCHA