Spotkanie z przedstawicielami transportu osobowego

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Kandydat na burmistrza Zdzisław Czucha spotkał się 4 listopada z przedstawicielami kościerskiego transportu osobowego. Rozmawiając o programie Platformy Obywatelskiej dla Kościerzyny goście zwracali uwagę na istotne ich zdaniem elementy.

Ważna kwestią poruszoną w dyskusji było zorganizowanie zintegrowanego węzła komunikacyjnego przy dworcu kolejowym, tak aby każdy zainteresowany mógł skorzystać z najwygodniejszego dla niego środka transportu. Możliwość zaparkowania pojazdu w miejscach obecnie zakazanych na czas potrzebny na wyjście pasażera czy stworzenie sposobności wjechania w zamknięte obecnie rejony miasta to inne kwestie, na które zwracali uwagę goście posła Czuchy. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali materiały w postaci programu PO dla Kościerzyny. Przekazano im również ankietę umożliwiając tym samym zgłoszenie dodatkowych problemów wymagających rozwiązania.

alt  alt


Tego samego dnia Zdzisław Czucha wziął udział w dyskusji na temat programu współpracy powiatu kościerskiego z organizacjami pozarządowymi. Spotkał się również z członkami Polskiego Związek Wędkarskiego.
Copyright © 2010 Zdzislaw CZUCHA